Kosmetika Tišnov
kosmetické a vizážistické studio v Tišnově

Studio Proměna
Brněnská 231, 66601 Tišnov
tel.: 608 740 575, Šárka Kociánová

ošetření laserem

Kosmetické a vlasové studio Proměna nabízí svým klientům možnost špičkové péče o pleť i pokožku celého těla prostřednictvím certifikovaného přístroje Laser Orionis® (www.laser-orionis.cz). Tento přístroj je součástí vybavení dermatologických ordinací k řešení kožních problémů různého charakteru. Studio Proměna Vám nabízí tuto službu dle Vašich časových a finančních možností v pohodlném prostředí i s poradenskou službou

Laser je světlo se specifickými vlastnostmi a světlo má pro živé buňky zásadní význam. Živočišná buňka není schopna tak, jako rostliny zpracovat denní světlo, ale dokáže velmi dobře zužitkovat právě světlo laseru. Laserové světlo povzbuzuje energetický metabolismus buňky. Tento jev je nejzřetelnější v urychlení hojení ran.

Laserová energie je v tkáni absorbována prostřednictvím buněk, v jednotlivých buňkách se pak přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení.

Laser - zesilování světla pomocí stimulované emise záření – je optický zdroj elektromagnetického záření tj. světla v širším smyslu.

Účinek světelné energie na organismus

Světelná energie je postupně pohlcovaná tkání, kterou proniká, vyvolává fotochemické změny, které jsou z léčebného hlediska velmi významné. Podle účinku na organismus je můžeme rozdělit na tři hlavní skupiny:

Analgetický (proti bolesti) Analgetický účinek, který potlačuje bolest, nastává díky přirozenému působení světelné energie na snížení citlivosti nervových buněk v místě průchodu polarizovaného světla.
Protizánětlivý Protizánětlivý účinek nastává díky působení polarizovaného světla na aktivaci přirozených faktorů, které se podílejí na likvidaci zánětů.
Biostimulační Biostimulační účinek zvýšeného přísunu světelné energie výrazně podporuje a urychluje obnovu a zdravý vývoj poškozených buněk.

K ošetření laserem se používá buď plošný skener nebo jednobodová sonda. Sonda bodová je určena k ošetření lokálních problémů – opary, oční okolí, po depilaci horního rtu, na jizvy atd.

V případě větších ploch – celý obličej, dekolt, ruce, akné na zádech atd. – se používá ruční skener. Díky 4 diodám umístěných v jedné linii tak zaberou rovnoměrně mnohem větší

Možnosti a užití Laseru Orionis®

Akné Jeden z nejčastějších kosmetických problémů. Laser v tomto případě napomáhá účinnému hojení zánětlivých papulek a pustulek už po několika málo aplikacích. Pleť reaguje ve většině případů na laserovou léčbu spontánně a velmi rychle.
Alopecie Podpůrná léčba, stimulace růstu vlasů a zkvalitnění vlasového porostu.
Ekzém Laser může zlepšit kvalitu života pacientů zmírněním povrchových projevů této choroby.
Opar Jedna z nejúčinnějších aplikací. Pokud se bolestivá oblast ozáří ještě před výsevem puchýřků, opar se zpravidla vůbec neobjeví. Pokud klientka s oparem již přijde, obvykle se do několika hodin po ozáření na oparu vytvoří stroupek a vyhne se tak nepříjemným mokvavým projevům.
Vrásky Laser přispívá ke zlepšení kondice pokožky, přispívá k její větší pružnosti a elasticitě. Pleť se celkově zklidní, zlepší se její vzhled, vypne se, vyhladí a dosáhne se odstranění drobných defektů.

 

 

Aplikace po kosmetických procedurách

Depilace Aplikace laseru ihned po depilaci voskem výrazně zklidní podrážděnou kůži. U klientky nedochází k nežádoucím otokům, svědění a zčervenání.
Hojení nehtových lůžek Laser úspěšně napraví následky i po aplikaci nail designu.
Permanentní make- up Permanentní make up – po mechanické penetraci pigmentů pod kůži laser regeneruje mikrojizvičky a zklidní podrážděnou kůži.
Jizvičky po akné Péče laseru napomáhá zlepšit výsledný stav.
Jizvy Laser přispívá k odbarvení jizevnaté tkáně, k změknutí a zjemnění jizev. U čerstvých jizev jsou výsledky velmi překvapivé.
Strie Regenerace nežádoucích mikrojizviček a prasklin v kůži.

 

Laser se používá i v případě zklidnění pleti po čištění, při přípravě na masáž a dalších procedurách. Pleť se vždy oživí, buňky se pravidelně obnovují.

Laserová kúra osahuje 5 nebo 10 ošetření biostimulačním laserem.
Ceny těchto kúr jsou vždy zvýhodněny oproti jednorázovému ošetření.

Možnosti využití laseru a počet sezení bude upřesněno individuálně po konzultaci.

Vrásky a ochablá nebo suchá pleť je věcí individuálního řešení a záleží na stavu vaší pleti – po provedení diagnostiky pleti a vzájemné konzultaci doporučím počet sezení. Aby pleť byla stále udržována v takové formě jako po aplikaci většího počtu laserových kúr, doporučuji ji nadále vždy v rámci pravidelné kosmetické péče, tj. jednou za 4 – 6 týdnů.

Ceník za laserové ošetření

1 svícení po dobu 10 minut celého obličeje, dekoltu nebo rozsáhlejších forem kožních problémů na těle za použití ručního plošného scanneru:
130,- Kč
1 svícení bodovou sondou – 10 min.
opar, lišej, drobná pigmentová skvrnka, drobná jizvička 100 ,- Kč

Cena permanentky

– 10 kúr 1 300,- Kč
+ 2 x desetiminutové svícení ZDARMA