Kosmetika Tišnov
kosmetické a vizážistické studio v Tišnově

Studio Proměna
Brněnská 231, 66601 Tišnov
tel.: 608 740 575, Šárka Kociánová

prodlužování vlasů

Jak se postupuje při prodlužování vlasů?

Začíná se na temeni hlavy. Pramínek vlasů se připevní k pramínku vlasů asi 0,2 cm od kořínku vlasů a postupuje se od temene k vrcholu hlavy. Ve výšce uší se přidá několik pramínků a vše se provádí tak, aby spoje prodloužených vlasů byly překryty vlastními vlasy, čímž se docílí naprosto přirozeného vzhledu vlasů.

Jak dlouhé je třeba mít vlastní vlasy?

Obvykle stačí délka vlastních vlasů 7 cm. Aby účes vypadal zcela přirozeně, prodlužují se vlasy barvami shodnými s původními a ve třech délkách, přičemž nejdelší vlasy jsou ve spodních řadách.

Způsob připevňování pramínků

Keratin

Metoda keratin za tepla se provádí tak, že se nejdříve samotný keratin, který je již aplikován na pramínku prodloužených vlasů, rozehřeje na teplotu kolem cca 150°C. Poté se tento pramínek připojí k pramínku vlastních vlasů, kde keratin vytvoří malý spoj ve tvaru a velikosti zrnka rýže.

Tato metoda je vhodná pro klientky, které mají kratší vlasy nebo méně husté, protože keratinové spoje se dají dobře začesat a nejsou v účesu vidět.

Micro ring

Připevňování pramínků je prováděn o pomocí tzv. mikro ringy, což jsou miniaturní kroužky, kterými se pramen provleče. Připevněné pramínky touto metodou drží podstatně déle než pouze keratinovým spojem; při sundávání a opětovném nasazení nejsou vlasy poškozené, ani zacuchané

Vlasové útky (pásy)

Nová metoda prodlužování vlasů pomocí vlasových útků bez použití keratinu a jiných lepidel.
Je tedy velmi šetrná k vlastním vlasům. Touto metodou můžete docílit krásných, zcela přirozeně vypadajících vlasů. Upevnění je nenápadné jak na dotek, tak i na pohled.
Cena za prodloužení vlasů touto metodou je dle množství použitých útků.

Posunutí vlasů

Posunutí vlasů (tedy jejich sundání a opětovné připevnění ke kořínkům vlastních vlasů) závisí na tom, jak rychle klientce vlasy rostou. Je to hodně individuální záležitost a obvykle se provádí po 2, 3, někdy i 4 měsících.

Proč pracuji se syntetickými vlasy

V prvé řadě je to jejich pořizovací hodnota. Syntetické vlasy jsou podstatně levnější než vlasy lidské a to pomíjím fakt, že mít na hlavě „něčí“, byť chemicky upravené vlasy, je pro mě dost nepříjemná představa.

Dnešní výrobci vlasů dotáhly syntetické vlasy k takové dokonalosti, že je možné tyto téměř nezničitelné vlasy kulmovat, žehlit a jejich regenerace je zvládnutelná pro každou ženu doma bez dalších nákladů. Pokud se stanete mými klientkami, vše Vám vysvětlím a naučím Vás udržovat si vlasy stále krásné, bohaté a lesklé. V podstatě není důvod pořizovat si nákladné lidské vlasy, když můžete mít krásné vlasy syntetické, které jsou od lidských k nerozeznání.

Pokud si klientka bude přát prodloužení lidskými vlasy, není problém objednat takový odstín a kvalitu, které jí budou vyhovovat.

Jak se vlasy ošetřují?

Nepotřebujete žádné „speciální“ šampony ani masky. Vystačíte si s kvalitními výrobky na ošetření vlasů dostupných ve všech drogeriích. Vlasy si budete umývat dle vlastní potřeby a způsobem, na který jste zvyklá.

 

Aktuální ceny prodloužení vlasů

 

100 ks pramenů v délce 45 cm 2 990,- Kč

Cena za prodloužení vlasů útky (pásy) v délce 45 cm se odvíjí dle množství použitého materiálu – 6 vlasových útků, které odpovídá 100 ks pramenů 2 500,- Kč

Opětovné nasazení uvolněného pramene 15 Kč/ ks

Regenerace vlasů a jejich úprava dle přání zákaznice (rovné, vlnité, lokny) 300,- Kč

Posunutí vlasů (sundání vlasů, jejich úprava a regenerace, opětovné nasazení) 1 500,- Kč

Nezávazná konzultace ve studiu k prodloužení vlasů ZDARMA!!!