Kosmetika Tišnov
kosmetické a vizážistické studio v Tišnově

Studio Proměna
Brněnská 231, 66601 Tišnov
tel.: 608 740 575, Šárka Kociánová

růstové sérum pro řasy a obočí

HairPlus – růstové sérum pro řasy a obočí  

Studio Proměna má nově v nabídce sérum pro růst řas a obočí. Na našem trhu je velká nabídka kosmetických přípravků cílených právě na tuto péči, proto jsem váhala, zda vyzkoušet další, protože mám nepříliš přesvědčivé zkušenosti s různými typy sér. 

Pořizovací cena séra je poměrně vysoká (2 280,- Kč), proto jsem se rozhodla, že toto sérum nejprve vyzkouším na sobě. Moje přirozené řasy jsou krátké a  rovné. Permanentní řasy metodou řasy na řasu nemohu mít, protože mám silnou alergii na veškerá lepidla, i ta nejšetrnější a nejdražší. Rovněž mi nevyhovuje neustálá péče o řasy a jejich časté doplňování. 

Sérum používám tři měsíce, a abych měla dostatečně transparentní důkaz, zda funguje, nechala jsem se vyfotit před aplikací séra a po osmi týdnech. Výsledek můžete posoudit samy na fotce níže (uprostřed jsou moje původní řasy ).

SÉRUM OPRAVDU FUNGUJE!!! 

Ohromně mi vyhovuje, že si teď téměř nelíčím oči, stačí pouze tenká linka na spodní okraj oka a řasenka. Oči mám výrazné a nemusím se bát nepříznivých povětrnostních vlivů, aby mi řasy neopadaly. 

Bližší info naleznete na letáku nebo webových stránkách distributora séra firmy Skinso s.r.o., www.hairplus.cz 

 

Vaše Šárka

obr

 

zobrazit leták >>>